PERSONEL • Dr n. med. Stanisław Żmuda
 • Dr n. med. Elżbieta Fedorowicz
 • Lek. dent. Arkadiusz Żmuda
 • Lek. dent. Przemysław Żmuda
 • Lek. dent. Sylwia Żmuda
 • Lek. dent. Mateusz Wyrębek
 • Lek. dent. Aleksandra Nawrot
 • Lek. dent. Hubert Porębski
 • Lek. dent. Katarzyna Żychowska – Kuligowska
 • Lek. dent. Magdalena Rakowska
 • Lek. dent. Paweł Zaborowski
 • Lek. dent. Sebastian Mikulski
 • Higienistka stomatologiczna Agnieszka Głogowska
Dr n. med. Stanisław Żmuda

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Dyplom ukończenia studiów otrzymał w 1988 roku. Jest założycielem i kierownikiem medycznym Przychodni Lekarskiej Duodent. W roku 1991 uzyskał specjalizację w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, a w 1994 z periodontologii. Kierownik licznych prac naukowo-badawczych poświęconych zastosowaniu laserów w stomatologii, finansowanych ze środków Komitetu Badań Naukowych. W 1999 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych a tematem pracy doktorskiej była ocena działania lasera Er:Yag na tkanki zęba. W przychodni zajmuje się głównie chirurgią i implantologią.

Dr n. med. Elżbieta Fedorowicz

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Dyplom ukończenia studiów otrzymała w 2000 roku. Z przychodnią Duodent związana od czasu stażu podyplomowego. W 2003 roku otrzymała stopień doktora nauk medycznych. Tematem rozprawy doktorskiej była ocena bezpieczeństwa stosowania lasera dużej mocy w praktyce klinicznej. W 2006 roku uzyskała specjalizację  w dziedzinie periodontologii. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, głównie z zakresu chorób błony śluzowej i przyzębia, współautorka publikacji naukowych w czasopismach stomatologicznych. W czasie wolnym od pracy lubi jeździć na rowerze, pływać, czytać książki.

Lek. dent. Arkadiusz Żmuda

W 2008 roku ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest w trakcie specjalizacji z dziedziny pedodoncji – stomatologii dziecięcej. Stale poszerza swoją wiedzę w zakresu ortodoncji uczestniczą w licznych kursach i sympozjach, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Nigdy nie ogranicza się do jednej specjalności, szerokie spojrzenie na problem pacjenta uważa za jedną z największych swoich zalet jako lekarza. Uważa, że pełne porozumienie miedzy lekarzem a pacjentem jest kluczowym aspektem leczenia i realizuje to podejście z entuzjazmem i radością.

Lek. dent. Przemysław Żmuda

Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – studia zakończył uzyskując tytuł lekarza dentysty. Po odbyciu stażu podyplomowego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej związał się z Przychodnią Duodent. w 2015 roku rozpoczął specjalizację z zakresu Chirurgii Stomatologicznej. Jest uczestnikiem licznych kursów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz metod regeneracji tkanek miękkich i twardych jamy ustnej. Jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia ITI (International Team for Implantology).

Lek. dent. Sylwia Żmuda

Ukończyła Wydział Lekarsko – Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uzyskując tytuł lekarza dentysty oraz „Złoty Laur Absolwenta” – wyróżnienie przyznawane za najlepsze wyniki w nauce. Zarówno staż podyplomowy jak i całą późniejszą karierę zawodową związała z Przychodnią
Duodent. W latach 2015-2018 odbyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu protetyki stomatologicznej, które zakończyła Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym uzyskując tytuł Specjalisty Protetyki  Stomatologicznej. Jest członkiem Sekcji Protetyki Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale
poszerza swoją wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach z zakresu protetyki, implantoprotetyki oraz endodoncji i stomatologii estetycznej.

Lek. dent. Mateusz Wyrębek

Ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy skupia się na zgłębianiu zagadnień z dziedziny endodoncji i protetyki. Ceni sobie dobry kontakt z pacjentami, kierując swoją uwagę na ich oczekiwania, a także najlepsze efekty leczenia. Na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii, a zdobyte doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce.

Lek. dent. Aleksandra Nawrot

Absolwentka stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Dyplom ukończenia studiów otrzymała w 2007 roku. Staż podyplomowy odbywała w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek. Od 2016 roku związana z Przychodnią Lekarską Duodent. W 2017 roku uzyskała tytuł specjalisty Pedodonty. Swoje zainteresowania koncentruje głównie w obrębie rozwoju jamy ustnej i twarzoczaszki oraz zagadnień związanych ze stomatologią estetyczną.

Lek. dent. Hubert Porębski

W 2006 roku ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskiej Akademii Medycznej. Od pierwszych dni po ukończeniu studiów związał się z Przychodnią Lekarską Duodent, gdzie pod okiem dr n. med. Stanisława Żmudy odbywał staż podyplomowy. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i sympozjach bacznie śledząc rozwój tej dziedziny medycyny. Prywatnie interesuje się historią wojen i falerystyką.

Lek. dent. Katarzyna Żychowska – Kuligowska

Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Absolwentka Wydziału Lekarsko – Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2011r. Staż podyplomowy realizowała w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Wojskowej Przychodni Lekarskiej ” CePeLek”, które ukończyła Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym (PES) w 2017r, uzyskując tytuł Specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją.
Pasjonuje się leczeniem pod mikroskopem, uzyskując tą metodą pomyślne rokowania dla leczonego kanałowo (endodontycznie) zęba. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej (wybielanie, metamorfozy uśmiechu) oraz protetyki (uzupełnienia i odbudowy zębów). W codziennej pracy wykorzystuje lupy, mikroskop, diagnostykę radiologiczną (pantomogram), tomografię komputerową (CBCT).
Ceni współpracę, opartą na zaufaniu co do kompleksowego planu leczenia, opartego o wiedzę, którą uaktualnia uczestnicząc na międzynarodowych i krajowych konferencjach i szkoleniach praktycznych, w trakcie których wymienia doświadczenia z największymi specjalistami.
W swojej pracy przedstawia możliwe sposoby rozwiązywania problemów jamy ustnej, przybliża przebieg leczenia by zminimalizować stres przez cały okres trwania kuracji, tak aby leczenie nie wiązało się z bólem i dyskomfortem.
Prywatnie wielbicielka włoskiej kuchni i filmów dokumentalnych.

Lek. dent. Magdalena Rakowska

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego AM w Lublinie. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 1998 roku. Staż podyplomowy odbywała w Instytucie Stomatologii AM w Lublinie od 1998 do 1999 roku. Od 1999 roku związana z Przychodnią Lekarską Duodent. W 2008 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Prywatnie mama Igi i Weroniki. Lubi dobrą kuchnię, książkę, sport i podróże.

Lek. dent. Paweł Zaborowski

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi. Major w rezerwie. Specjalista Iº stomatologii ogólnej (1991). Specjalista IIº stomatologii zachowawczej (1993). Praktyki: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, Warszawa. Uczestnik szkoleń w Centrum Szkolenia Schaan (Liechtenstein), w Intertech Corp Atkinson (USA), w Centrum Degussa Dental, Centrum Techniki Laserowej i innych. Koordynator szkolenia podyplomowego lekarzy dentystów. W praktyce stomatologicznej leczenie (z ograniczeniem stosowania znieczuleń farmakologicznych) w dziedzinie: stomatologii zachowawczej oraz stomatologii wieku rozwojowego.

Lek. dent. Sebastian Mikulski

Absolwent UM w Białymstoku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2011 roku. Po ukończeniu studiów związał się z Przychodnią Lekarską Duodent, gdzie odbywał staż podyplomowy. Wolny czas lubi spędzać na eksperymentowaniu w kuchni, aktywnym wypoczynku, wędrówkach po górach, podróżach. Interesuje się historią II wojny światowej i czasami powojennymi.

Higienistka stomatologiczna Agnieszka Głogowska

Od ponad 20 lat jestem związana z branżą stomatologiczną na stanowisku higienistki stomatologicznej i asystentki. Ukończyłam studia wyższe na kierunku Żywienia i konsumpcji na SGGW oraz Medyczna Szkołę dl Higienistek. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach wprowadzając do swojej pracy światowe standardy i rozwiązania. Cenie sobie indywidualne podejście do pacjenta. Wykonuję zabiegi z profilaktyki i higieny jamy ustnej.

Wolne chwile spędzam z dobrą książką oraz na spacerach z rodziną.

Gabinety Nowolipki

Adres: ul. Nowolipki 21, Warszawa
Tel.: (22) 838 82 68
Tel.: (22) 636 96 68
Tel.: 530 760 740
E-mail: duodent@duodent.com.pl

pon - pt 8:00 - 20:00
sob 8:00 - 14:00

Gabinety Arkuszowa

Adres: ul. Arkuszowa 63, Warszawa
Telefon: 790 777 350
E-mail: arkuszowa@duodent.com.pl

pon – pt 8:00 – 20:00

porno izle
sex hikayeleri
pono izle

Copyright 2018