Doświadczeni fachowcy nowoczesne gabinety
530 760 740
ul. Nowolipki 21, Warszawa
790 777 350
ul. Arkuszowa 63, Warszawa
English (UK)

Nasze przychodnie

Duodent istnieje od 1989 roku. Pierwotnie był to gabinet stomatologiczny funkcjonujący przy ulicy Śniadeckich. W 1992 roku został przeniesiony na ulicę Nowolipki 21 i przekształcony w NZOZ Duodent Przychodnię Lekarską sp. z o.o. W maju 2013 roku otwarta została nowa placówka przy ulicy Arkuszowej 63.
Kierownikiem przychodni jest dr n. med. Stanisław Żmuda.

Przychodnia specjalizuje się w zakresie lecznictwa stomatologicznego metodami konwencjonalnymi oraz z zastosowaniem techniki laserowej i ozonoterapii. Zgodnie z naszym mottem nieustannie doskonalimy wiedzę i własne umiejętności a przychodnię wyposażamy w nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Współpracujemy ze specjalistami w każdej dziedzinie stomatologii, co umożliwia nam objęcie kompleksową opieką stomatologiczną zarówno dorosłych jak i dzieci.

Pacjentom Duodent zapewniamy 3-letnią gwarację na wykonywane usługi stomatologiczne (10 lat gwarancji na implanty) oraz zniżki w wysokości do 15%przy leczeniu rodzinnym, dla stałych pacjentów, rencistów i emerytów.


Nasze gabinety prowadzą współpracę z firmą MediRaty, zajmującą się kredytowaniem zabiegów z zakresu stomatologii, w tym implantów, protetyki, a także ortodoncji i stomatologii estetycznej.

Jesteśmy również partnerem programu rabatowego Estetycznie który zapewnia :
  • 10% rabatu na świadczenia stomatologiczne z zakresu implantologii, ortodoncji i protetyki
  • 15% rabatu na pozostałe świadczenia stomatologiczne oraz na usługi w sieci gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich oraz SPA
  • nieodpłatnyprzegląd stomatologiczny.