Doświadczeni fachowcy nowoczesne gabinety
530 760 740
ul. Nowolipki 21, Warszawa
790 777 350
ul. Arkuszowa 63, Warszawa
English (UK)

PERSONEL

Dr n. med. Stanisław Żmuda
Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Dyplom ukończenia studiów otrzymał w 1988 roku. Jest założycielem i kierownikiem medycznym Przychodni Lekarskiej Duodent. W roku 1991 uzyskał specjalizację w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, a w 1994 z periodontologii. Kierownik licznych prac naukowo-badawczych poświęconych zastosowaniu laserów w stomatologii, finansowanych ze środków Komitetu Badań Naukowych. W 1999 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych a tematem pracy doktorskiej była ocena działania lasera Er:Yag na tkanki zęba. W przychodni zajmuje się głównie chirurgią i implantologią.

Dr n. med. Elżbieta Fedorowicz
Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Dyplom ukończenia studiów otrzymała w 2000 roku. Z przychodnią Duodent związana od czasu stażu podyplomowego. W 2003 roku otrzymała stopień doktora nauk medycznych. Tematem rozprawy doktorskiej była ocena bezpieczeństwa stosowania lasera dużej mocy w praktyce klinicznej. W 2006 roku uzyskała specjalizację  w dziedzinie periodontologii. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, głównie z zakresu chorób błony śluzowej i przyzębia, współautorka publikacji naukowych w czasopismach stomatologicznych. W czasie wolnym od pracy lubi jeździć na rowerze, pływać, czytać książki.

Lek. dent. Hubert Porębski
W 2006 roku ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskiej Akademii Medycznej. Od pierwszych dni po ukończeniu studiów związał się z Przychodnią Lekarską Duodent, gdzie pod okiem dr n. med. Stanisława Żmudy odbywał staż podyplomowy. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i sympozjach bacznie śledząc rozwój tej dziedziny medycyny. Prywatnie interesuje się historią wojen i falerystyką.

Lek. dent. Magdalena Rakowska
Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego AM w Lublinie. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 1998 roku. Staż podyplomowy odbywała w Instytucie Stomatologii AM w Lublinie od 1998 do 1999 roku. Od 1999 roku związana z Przychodnią Lekarską Duodent. W 2008 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Prywatnie mama Igi i Weroniki. Lubi dobrą kuchnię, książkę, sport i podróże.

Lek. dent. Paweł Zaborowski
Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi. Major w rezerwie. Specjalista Iº stomatologii ogólnej (1991). Specjalista IIº stomatologii zachowawczej (1993). Praktyki: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, Warszawa. Uczestnik szkoleń w Centrum Szkolenia Schaan (Liechtenstein), w Intertech Corp Atkinson (USA), w Centrum Degussa Dental, Centrum Techniki Laserowej i innych. Koordynator szkolenia podyplomowego lekarzy dentystów. W praktyce stomatologicznej leczenie (z ograniczeniem stosowania znieczuleń farmakologicznych) w dziedzinie: stomatologii zachowawczej oraz stomatologii wieku rozwojowego. 

Lek. dent. Arkadiusz Żmuda
W 2008 roku ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest w trakcie specjalizacji z dziedziny pedodoncji - stomatologii dziecięcej. Stale poszerza swoją wiedzę w zakresu ortodoncji uczestniczą w licznych kursach i sympozjach, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Nigdy nie ogranicza się do jednej specjalności, szerokie spojrzenie na problem pacjenta uważa za jedną z największych swoich zalet jako lekarza. Uważa, że pełne porozumienie miedzy lekarzem a pacjentem jest kluczowym aspektem leczenia i realizuje to podejście z entuzjazmem i radością.

Lek. dent. Sebastian Mikulski
Absolwent UM w Białymstoku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2011 roku. Po ukończeniu studiów związał się z Przychodnią Lekarską Duodent, gdzie odbywał staż podyplomowy. Wolny czas lubi spędzać na eksperymentowaniu w kuchni, aktywnym wypoczynku, wędrówkach po górach, podróżach. Interesuje się historią II wojny światowej i czasami powojennymi.

Lek. dent. Sylwia Żmuda
Ukończyła wydział Lekarsko - Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uzyskując tytuł lekarza dentysty oraz " Złoty Laur Absolwenta"- wyróżnienie przyznawane za najlepsze wyniki w nauce. Zarówno staż podyplomowy jak i całą późniejszą karierę zawodowa związała z Przychodnią Duodent. W roku 2014 rozpoczęła specjalizację z zakresu Protetyki Stomatologicznej. Zawodowo dużo czasu poświęca zagadnieniom  związanym z leczeniem protetycznym, stomatologią estetyczną oraz profesjonalnym wybielaniem zębów.

Lek. dent. Przemysław Żmuda
Absolwent Wydziału Lekarsko - Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - studia zakonczył uzyskując tytuł lekarza dentysty. Po odbyciu stażu podyplomowego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej związał się z Przychodnią Duodent. w 2015 roku rozpoczął specjalizację z zakresu Chirurgii Stomatologicznej. Jest uczestnikiem licznych kursów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz metod regeneracji tkanek miękkich i twardych jamy ustnej. Jest członkiem miedzynarodowego stowarzyszenia ITI (International Team for Implantology).  

Lek. dent. Katarzyna Żychowska
Absolwentka Wydziału Lekarsko - Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2011r. Staż podyplomowy realizowała w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej. W chwili obecnej w trakcie zdobywania specjalizacji w zakresie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją, odbywaną w Wojskowej Przychodni Lekarskiej " CePeLek".
Pasjonuje się endodoncją (leczenie kanałowe), które przeprowadza pod mikroskopem, uzyskując tą metodą pomyślne rokowania dla leczonegoo zęba.
Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, stomatologii dziecięcej. W codziennej pracy wykorzystuje lupy, mikroskop, diagnostykę radiologiczną (pantomogram), tomografię komputerową (CBCT).
Ceni współpracę, opartą na zaufaniu co do kompleksowego planu leczenia, opartego o wiedzę, którą uaktualnia uczestnicząc na międzynarodowych i krajowych konferencjach i szkoleniach praktycznych, w trakcie których wymienia doświadczenia z największymi specjalistami.
W swojej pracy przedstawia możliwe sposoby rozwiązywania problemów jamy ustnej, przybliża przebieg leczenia by zminimalizować stres przez cały okres trwania kuracji, tak aby leczenie nie wiązało się z bólem i dyskomfortem.
Wolny czas spędza aktywnie na rowerze, biegając i grając w squash'a. Uwielbia włoska kuchnię i filmy dokumentalne. 

Lek. dent. Aleksandra Nawrot
 


Tymczasowa strona

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean posuere, enim at ornare consectetur, nisi mauris vestibulum tortor, ac sollicitudin orci ante ac odio. Vestibulum quis lorem tincidunt, dapibus augue vestibulum, fringilla est. Nulla ullamcorper libero dui, a varius nunc rhoncus et. Duis sed sapien quis mauris consequat varius sit amet non quam. Donec in justo tempor, semper tortor in, congue mi. Suspendisse potenti. Fusce odio lorem, imperdiet id mi et, pharetra sodales elit. Aliquam interdum enim id tellus scelerisque auctor. Morbi rutrum enim tempus augue venenatis dapibus. Integer adipiscing consectetur mi, eu porta massa ornare dictum. Pellentesque congue magna ac auctor iaculis. Integer et tempus lorem. Sed sed feugiat velit, id ornare enim. Nunc eu diam id metus dignissim laoreet elementum vel ante. Integer convallis fringilla enim, non elementum nulla.