NASZE PRZYCHODNIEDuodent istnieje od 1989 roku. Pierwotnie był to gabinet stomatologiczny funkcjonujący przy ulicy Śniadeckich. W 1992 roku został przeniesiony na ulicę Nowolipki 21 i przekształcony w NZOZ Duodent Przychodnię Lekarską sp. z o.o. W maju 2013 roku otwarta została nowa placówka przy ulicy Arkuszowej 63.
Kierownikiem przychodni jest dr n. med. Stanisław Żmuda.

Przychodnia specjalizuje się w zakresie lecznictwa stomatologicznego metodami konwencjonalnymi oraz z zastosowaniem techniki laserowej i ozonoterapii. Zgodnie z naszym mottem nieustannie doskonalimy wiedzę i własne umiejętności a przychodnię wyposażamy w nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Współpracujemy ze specjalistami w każdej dziedzinie stomatologii, co umożliwia nam objęcie kompleksową opieką stomatologiczną zarówno dorosłych jak i dzieci.

Pacjentom Duodent zapewniamy 3-letnią gwarancję na wykonywane usługi stomatologiczne (10 lat gwarancji na implanty) oraz zniżki w wysokości do 15%przy leczeniu rodzinnym, dla stałych pacjentów, rencistów i emerytów.

Nasze gabinety prowadzą współpracę z firmą MediRaty, zajmującą się kredytowaniem zabiegów z zakresu stomatologii, w tym implantów, protetyki, a także ortodoncji i stomatologii estetycznej.

W trosce o bezpieczeństwo osób i mienia znajdujących się na terenie naszych Przychodni, w miejscach ogólnie dostępnych został wdrożony monitoring wizyjny

Przychodnie DUODENT wdrożyły system bezpieczeństwa danych osobowych zgodnych z RODO.

Inspektorem Danych Osobowych jest Lek. Andrzej Peńsko, Tel. +48668906046

Prosimy o zapoznanie się z informacjami o Administratorach Państwa danych osobowych

DUODENT PRZYCHODNIA LEKARSKA SP. Z O. O.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DUODENT PRZYCHODNIA LEKARSKA Sp. z o.o. ul. Nowolipki 21, 01-006 Warszawa, reprezentowana przez Stanisława Żmudę. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Andrzej Peńsko Tel. +48668906046. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji świadczeń medycznych przez DUODENT, na podstawie art. 9 punkt 2h rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. . Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres określony w art. 29 ustawy z dnia 06 listopada 2008 o prawach Pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, wyrażenia sprzeciwu przeciw przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem udzielenia Pani/Panu świadczeń medycznych przez DUODENT. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z DUODENT podczas realizacji świadczeń medycznych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w systemach informatycznych obsługi pacjenta. Duodent nie stosuje metod zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

DUODENT S.C. STANISŁAW,ARKADIUSZ I SYLWIA ŻMUDA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DUODENT S.C Stanisław, Arkadiusz i Sylwia Żmuda, z siedzibą ul. Arkuszowa 63 01-934 Warszawa, reprezentowana przez Stanisława Żmudę. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Andrzej Peńsko Tel. +48668906046. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji świadczeń medycznych przez DUODENT S.C., na podstawie art. 9 punkt 2h rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.  Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres określony w art. 29 ustawy z dnia 06 listopada 2008 o prawach Pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, wyrażenia sprzeciwu przeciw przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem udzielenia Pani/Panu świadczeń medycznych przez DUODENT. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z DUODENT podczas realizacji świadczeń medycznych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w systemach informatycznych obsługi pacjenta. Duodent nie stosuje metod zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.


Gabinety Nowolipki

Adres: ul. Nowolipki 21, Warszawa
Tel.: (22) 838 82 68
Tel.: (22) 636 96 68
Tel.: 530 760 740
E-mail: duodent@duodent.com.pl

pon - pt 8:00 - 20:00
sob 8:00 - 14:00

Gabinety Arkuszowa

Adres: ul. Arkuszowa 63, Warszawa
Telefon: 790 777 350
E-mail: arkuszowa@duodent.com.pl

pon – pt 8:00 – 20:00

porno izle
sex hikayeleri
pono izle

Copyright 2021

Call Now ButtonZadzwoń do nas!