PERSONEL • Dr n. med. Stanisław Żmuda
 • Dr n. med. Elżbieta Fedorowicz
 • Lek. dent. Arkadiusz Żmuda
 • Lek. dent. Przemysław Żmuda
 • Lek. dent. Sylwia Żmuda
 • Lek. dent. Hubert Porębski
 • Lek. dent. Magdalena Rakowska
 • Lek. dent. Paweł Zaborowski
 • Lek. dent. Klaudia Kuśnierz-Tokar
 • Lek. dent. Mateusz Kułaga
 • Lek. dent. Karolina Szmitko-Skwarska
 • Lek. dent. Malwina Głowacka
 • Higienistka Stomatologiczna Kamila Czapla
Dr n. med. Stanisław Żmuda

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Dyplom ukończenia studiów otrzymał w 1988 roku. Jest założycielem i kierownikiem medycznym Przychodni Lekarskiej Duodent. W roku 1991 uzyskał specjalizację w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, a w 1994 z periodontologii. Kierownik licznych prac naukowo-badawczych poświęconych zastosowaniu laserów w stomatologii, finansowanych ze środków Komitetu Badań Naukowych. W 1999 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych a tematem pracy doktorskiej była ocena działania lasera Er:Yag na tkanki zęba. W przychodni zajmuje się głównie chirurgią i implantologią.

Dr n. med. Elżbieta Fedorowicz

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Dyplom ukończenia studiów otrzymała w 2000 roku. Z przychodnią Duodent związana od czasu stażu podyplomowego. W 2003 roku otrzymała stopień doktora nauk medycznych. Tematem rozprawy doktorskiej była ocena bezpieczeństwa stosowania lasera dużej mocy w praktyce klinicznej. W 2006 roku uzyskała specjalizację  w dziedzinie periodontologii. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, głównie z zakresu chorób błony śluzowej i przyzębia, współautorka publikacji naukowych w czasopismach stomatologicznych. W czasie wolnym od pracy lubi jeździć na rowerze, pływać, czytać książki.

Lek. dent. Arkadiusz Żmuda

W 2008 roku ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest w trakcie specjalizacji z dziedziny pedodoncji – stomatologii dziecięcej. Stale poszerza swoją wiedzę w zakresu ortodoncji uczestniczą w licznych kursach i sympozjach, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Nigdy nie ogranicza się do jednej specjalności, szerokie spojrzenie na problem pacjenta uważa za jedną z największych swoich zalet jako lekarza. Uważa, że pełne porozumienie miedzy lekarzem a pacjentem jest kluczowym aspektem leczenia i realizuje to podejście z entuzjazmem i radością.

Lek. dent. Przemysław Żmuda

Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – studia zakończył uzyskując tytuł lekarza dentysty. Po odbyciu stażu podyplomowego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej związał się z Przychodnią Duodent. w latach 2015-2020 odbył szkolenie specjalizacyjne z zakresu Chirurgii Stomatologicznej. Jest uczestnikiem licznych kursów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz metod regeneracji tkanek miękkich i twardych jamy ustnej. Jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia ITI (International Team for Implantology).

Lek. dent. Sylwia Żmuda

Ukończyła Wydział Lekarsko – Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uzyskując tytuł lekarza dentysty oraz „Złoty Laur Absolwenta” – wyróżnienie przyznawane za najlepsze wyniki w nauce. Zarówno staż podyplomowy jak i całą późniejszą karierę zawodową związała z Przychodnią
Duodent. W latach 2015-2018 odbyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu protetyki stomatologicznej, które zakończyła Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym uzyskując tytuł Specjalisty Protetyki  Stomatologicznej. Jest członkiem Sekcji Protetyki Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale
poszerza swoją wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach z zakresu protetyki, implantoprotetyki oraz endodoncji i stomatologii estetycznej.

Lek. dent. Hubert Porębski

W 2006 roku ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskiej Akademii Medycznej. Od pierwszych dni po ukończeniu studiów związał się z Przychodnią Lekarską Duodent, gdzie pod okiem dr n. med. Stanisława Żmudy odbywał staż podyplomowy. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i sympozjach bacznie śledząc rozwój tej dziedziny medycyny. Prywatnie interesuje się historią wojen i falerystyką.

Lek. dent. Magdalena Rakowska

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego AM w Lublinie. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 1998 roku. Staż podyplomowy odbywała w Instytucie Stomatologii AM w Lublinie od 1998 do 1999 roku. Od 1999 roku związana z Przychodnią Lekarską Duodent. W 2008 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Prywatnie mama Igi i Weroniki. Lubi dobrą kuchnię, książkę, sport i podróże.

Lek. dent. Paweł Zaborowski

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi. Major w rezerwie. Specjalista Iº stomatologii ogólnej (1991). Specjalista IIº stomatologii zachowawczej (1993). Praktyki: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, Warszawa. Uczestnik szkoleń w Centrum Szkolenia Schaan (Liechtenstein), w Intertech Corp Atkinson (USA), w Centrum Degussa Dental, Centrum Techniki Laserowej i innych. Koordynator szkolenia podyplomowego lekarzy dentystów. W praktyce stomatologicznej leczenie (z ograniczeniem stosowania znieczuleń farmakologicznych) w dziedzinie: stomatologii zachowawczej oraz stomatologii wieku rozwojowego.

Lek. dent. Klaudia Kuśnierz-Tokar

Kończąc Uniwersytet Medyczny wiedziałam, że stomatologia to moja pasja. Od początku mojej kariery starałam się rozwijać w kierunku endodoncji (leczenia kanałowego), stomatologii estetycznej oraz ortodoncji cyfrowej. Wykonuję zabiegi z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii zwłaszcza stomatologia zachowawcza – estetyczne wypełnienia w odcinku przednim i bocznym, odbudowy bezpośrednie na jednej wizycie, leczenie kanałowe pierwotne i powtórne (reendo), również z użyciem mikroskopu oraz nowoczesnych technik maszynowych. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach pod okiem doświadczonych specjalistów aby stale podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności. Dokładność, precyzja i poczucie humoru to cechy charakteru, które towarzyszą mi w pracy i w życiu prywatnym.

Lek. dent. Mateusz Kułaga

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stażu w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek”. W stomatologii pasjonuje go Endodoncja. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności o najnowsze osiągnięcia medycyny poprzez kursy prowadzone przez wybitnych specjalistów i autorytety w dziedzinie.

Prywatnie interesuje się nurkowaniem, wioślarstwem i sportami motorowymi.

Lek. dent. Karolina Szmitko-Skwarska

Karolina Szmitko-Skwarska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej ,,CePeLek”.
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz endodoncją. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach praktycznych. W pracy najważniejsza jest dla niej współpraca z pacjentem oraz precyzja. Dodatkowo interesuje się medycyną estetyczną, bierze udział w kursach z tej dziedziny.

Prywatnie uwielbia gotować i podróżować.

Lek. dent. Malwina Głowacka

Absolwentka wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Lublinie. Od zawsze stomatologia była jej pasją dlatego systematycznie poszerza wiedzę medyczną, uczestnicząc w kursach i konferencjach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Podchodzi do leczenia kompleksowo stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i zadowolenie pacjentów. Radość i satysfakcję czerpie z uśmiechu zadowolonych pacjentów.

Higienistka Stomatologiczna Kamila Czapla

Kamila Czapla

Mam na imię Kamila i jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną. W swojej pracy uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem oraz reakcję Pacjentów na uzyskany efekt końcowy. Dzięki swojej empatii potrafię zrozumieć obawy przed wizytami u stomatologa, dlatego podczas wykonywania zabiegów staram się zapewnić największy komfort swoim Pacjentom i rozluźnić atmosferę. Dążę do tego, aby wizyty higienizacyjne były dla każdego Pacjenta przyjazne i nie związane z dyskomfortem lub stresem. Osobom, które nie miały wcześniej okazji być na wizycie związanej z oczyszczaniem zębów z kamienia lub osadu, krok po kroku wyjaśniam na czym ten zabieg polega i jakich efektów można się spodziewać.

Zależy mi na tym, aby każdy Pacjent wychodził z gabinetu uśmiechnięty i pełen motywacji do dalszej pracy

Gabinety Nowolipki

Adres: ul. Nowolipki 21, Warszawa
Tel.: (22) 838 82 68
Tel.: (22) 636 96 68
Tel.: 530 760 740
E-mail: duodent@duodent.com.pl

pon – pt 8:00 – 19:00
sob 8:00 – 13:00

Gabinety Arkuszowa

Adres: ul. Arkuszowa 63, Warszawa
Telefon: 790 777 350
E-mail: arkuszowa@duodent.com.pl

pon – pt 8:00 – 19:00
sob 8:00 – 13:00

porno izle
sex hikayeleri
pono izle

Copyright 2022