PERSONEL • Dr n. med. Elżbieta Fedorowicz
 • Lek. dent. Arkadiusz Żmuda
 • Lek. dent. Przemysław Żmuda
 • Lek. dent. Sylwia Żmuda
 • Lek. dent. Hubert Porębski
 • Lek. dent. Magdalena Rakowska
 • Lek. dent. Paweł Zaborowski
 • Lek. dent. Klaudia Kuśnierz-Tokar
 • Lek. dent. Mateusz Kułaga
 • Lek. dent. Magdalena Łuczak
 • Lek. dent. Filip Tokar
 • Lek. dent. Małgorzata Irodenko
 • Higienistka Stomatologiczna Alicja Zygadło
 • Higienistka Stomatologiczna Kamila Czapla
Dr n. med. Elżbieta Fedorowicz

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Dyplom ukończenia studiów otrzymała w 2000 roku. Z przychodnią Duodent związana od czasu stażu podyplomowego. W 2003 roku otrzymała stopień doktora nauk medycznych. Tematem rozprawy doktorskiej była ocena bezpieczeństwa stosowania lasera dużej mocy w praktyce klinicznej. W 2006 roku uzyskała specjalizację  w dziedzinie periodontologii. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, głównie z zakresu chorób błony śluzowej i przyzębia, współautorka publikacji naukowych w czasopismach stomatologicznych. W czasie wolnym od pracy lubi jeździć na rowerze, pływać, czytać książki.

Lek. dent. Arkadiusz Żmuda

W 2008 roku ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest w trakcie specjalizacji z dziedziny pedodoncji – stomatologii dziecięcej. Stale poszerza swoją wiedzę w zakresu ortodoncji uczestniczą w licznych kursach i sympozjach, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Nigdy nie ogranicza się do jednej specjalności, szerokie spojrzenie na problem pacjenta uważa za jedną z największych swoich zalet jako lekarza. Uważa, że pełne porozumienie miedzy lekarzem a pacjentem jest kluczowym aspektem leczenia i realizuje to podejście z entuzjazmem i radością.

Lek. dent. Przemysław Żmuda

Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – studia zakończył uzyskując tytuł lekarza dentysty. Po odbyciu stażu podyplomowego w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej związał się z Przychodnią Duodent. w latach 2015-2020 odbył szkolenie specjalizacyjne z zakresu Chirurgii Stomatologicznej. Jest uczestnikiem licznych kursów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz metod regeneracji tkanek miękkich i twardych jamy ustnej. Jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia ITI (International Team for Implantology).

Lek. dent. Sylwia Żmuda

Ukończyła Wydział Lekarsko – Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uzyskując tytuł lekarza dentysty oraz „Złoty Laur Absolwenta” – wyróżnienie przyznawane za najlepsze wyniki w nauce. Zarówno staż podyplomowy jak i całą późniejszą karierę zawodową związała z Przychodnią
Duodent. W latach 2015-2018 odbyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu protetyki stomatologicznej, które zakończyła Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym uzyskując tytuł Specjalisty Protetyki  Stomatologicznej. Jest członkiem Sekcji Protetyki Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale
poszerza swoją wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach z zakresu protetyki, implantoprotetyki oraz endodoncji i stomatologii estetycznej.

Lek. dent. Hubert Porębski

W 2006 roku ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskiej Akademii Medycznej. Od pierwszych dni po ukończeniu studiów związał się z Przychodnią Lekarską Duodent, gdzie pod okiem dr n. med. Stanisława Żmudy odbywał staż podyplomowy. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i sympozjach bacznie śledząc rozwój tej dziedziny medycyny. Prywatnie interesuje się historią wojen i falerystyką.

Lek. dent. Magdalena Rakowska

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego AM w Lublinie. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 1998 roku. Staż podyplomowy odbywała w Instytucie Stomatologii AM w Lublinie od 1998 do 1999 roku. Od 1999 roku związana z Przychodnią Lekarską Duodent. W 2008 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Prywatnie mama Igi i Weroniki. Lubi dobrą kuchnię, książkę, sport i podróże.

Lek. dent. Paweł Zaborowski

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi. Major w rezerwie. Specjalista Iº stomatologii ogólnej (1991). Specjalista IIº stomatologii zachowawczej (1993). Praktyki: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, Warszawa. Uczestnik szkoleń w Centrum Szkolenia Schaan (Liechtenstein), w Intertech Corp Atkinson (USA), w Centrum Degussa Dental, Centrum Techniki Laserowej i innych. Koordynator szkolenia podyplomowego lekarzy dentystów. W praktyce stomatologicznej leczenie (z ograniczeniem stosowania znieczuleń farmakologicznych) w dziedzinie: stomatologii zachowawczej oraz stomatologii wieku rozwojowego.

Lek. dent. Klaudia Kuśnierz-Tokar

Kończąc Uniwersytet Medyczny wiedziałam, że stomatologia to moja pasja. Od początku mojej kariery starałam się rozwijać w kierunku endodoncji (leczenia kanałowego), stomatologii estetycznej oraz ortodoncji cyfrowej. Wykonuję zabiegi z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii zwłaszcza stomatologia zachowawcza – estetyczne wypełnienia w odcinku przednim i bocznym, odbudowy bezpośrednie na jednej wizycie, leczenie kanałowe pierwotne i powtórne (reendo), również z użyciem mikroskopu oraz nowoczesnych technik maszynowych. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach pod okiem doświadczonych specjalistów, aby stale podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności. Dokładność, precyzja i poczucie humoru to cechy charakteru, które towarzyszą mi w pracy i w życiu prywatnym.

Lek. dent. Mateusz Kułaga

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stażu w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek”. W stomatologii pasjonuje go Endodoncja. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności o najnowsze osiągnięcia medycyny poprzez kursy prowadzone przez wybitnych specjalistów i autorytety w dziedzinie.

Prywatnie interesuje się nurkowaniem, wioślarstwem i sportami motorowymi.

Lek. dent. Magdalena Łuczak

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Staż podyplomowy odbyłam w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek”.

W przychodni Duodent zajmuję się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej oraz chirurgii stomatologicznej. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach stomatologicznych. Stawiam na indywidualne podejście i bezbolesne leczenie. Zawsze staram się aby pacjenci czuli się komfortowo i bezstresowo podczas wizyty w gabinecie.

Lek. dent. Filip Tokar

W 2016 roku ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym uzyskując tytuł – lekarz stomatolog.  Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach, głównie z protetyki oraz stomatologii zachowawczej, wokół których skupia swoje zainteresowania. Podczas wizyt tworzy przyjazne i komfortowe środowisko dla swoich pacjentów. Charakteryzuje się niezwykłym zaangażowaniem oraz precyzją. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, skoncentrowany na uzyskaniu jak najlepszego efektu leczenia.

Prywatnie pasjonuje się wyścigami samochodowymi.

Lek. dent. Małgorzata Irodenko

Lekarz dentysta z ponad 10letnim doświadczeniem, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonatka leczenia stomatologicznego w powiększeniu, co zapewnia dokładność wykonywanych procedur. Stale poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach. W klinice Duodent wykonuje zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii oraz stomatologii dziecięcej. Stara się traktować pacjentów tak, jak sama chciałaby być traktowana przez lekarzy w czasie wizyt.

W wolnym czasie stara się wychowywać dwóch synów na mądrych i dobrych ludzi.

Higienistka Stomatologiczna Alicja Zygadło

Mam na imię Alicja, jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną oraz technikiem dentystycznym. Od 10 lat związana jestem zawodowo z przychodnią Duodent. W mojej pracy na stanowisku higienistki stomatologicznej najważniejsze jest dla mnie dobro Pacjenta, dlatego na pierwszym miejscu stawiam na skrupulatność, precyzję, otwartość oraz pozytywne nastawienie. Współpraca ze stomatologami specjalizującymi się w dziedzinach takich, jak stomatologia zachowawcza, protetyka, chirurgia, periodontologia nauczyły mnie kompleksowego podejścia do leczenia pacjentów. Dbam o to, aby razem z lekarzem stworzyć zgrany zespół, który komfortowo i w milej atmosferze zadba o zęby naszych pacjentów, zawsze z ciepłem, troską i serdecznością.

Higienistka Stomatologiczna Kamila Czapla

Kamila Czapla

Mam na imię Kamila i jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną. W swojej pracy uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem oraz reakcję Pacjentów na uzyskany efekt końcowy. Dzięki swojej empatii potrafię zrozumieć obawy przed wizytami u stomatologa, dlatego podczas wykonywania zabiegów staram się zapewnić największy komfort swoim Pacjentom i rozluźnić atmosferę. Dążę do tego, aby wizyty higienizacyjne były dla każdego Pacjenta przyjazne i nie związane z dyskomfortem lub stresem. Osobom, które nie miały wcześniej okazji być na wizycie związanej z oczyszczaniem zębów z kamienia lub osadu, krok po kroku wyjaśniam na czym ten zabieg polega i jakich efektów można się spodziewać.

Zależy mi na tym, aby każdy Pacjent wychodził z gabinetu uśmiechnięty i pełen motywacji do dalszej pracy

Gabinety Nowolipki

Adres: ul. Nowolipki 21, Warszawa
Tel.: 22 150 16 53
Tel.: 530 760 740
E-mail: duodent@duodent.com.pl

Pon – Pt 8:00 – 19:00
Sob 8:00 – 13:00

 Łatwy dojazd:
Autobusy linii: 107, 160, 171, 190
Tramwaje: 17, 33
M1 stacja: Ratusz Arsenał

Gabinety Arkuszowa

Adres: ul. Arkuszowa 63, Warszawa
Tel.: 22 150 15 63
Tel.: 790 777 350
E-mail: arkuszowa@duodent.com.pl

Pon – Pt 8:00 – 19:00
Sob 8:00 – 13:00

 Łatwy dojazd:
Autobusy linii: 110, 210
Tramwaje (Popiela): 22, 23, 24, 28, 33, 76
M1 stacja: Młociny

porno izle
sex hikayeleri
pono izle

Copyright 2023