Pierwszy raz w naszej przychodni?

Zapoznaj się z poniższymi informacjami dotyczącymi wizyt w naszych gabinetach!

https://duodent.com.pl/wp-content/uploads/2022/03/Duodent-Fanpage.png

Jest nam niezmiernie miło, że zainteresowałeś/aś się odbyciem swojej pierwszej wizyty w naszej Przychodni Stomatologicznej Duodent.

Chcielibyśmy, abyś wiedział/a kilka podstawowych rzeczy na temat wizyt w naszych przychodniach:


1. Dzień przed wizytą zawsze dzwonimy, aby potwierdzić obecność pacjentów. Jeśli nie masz czasu odebrać telefonu, napiszemy do Ciebie SMS. Prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej z informacją o potwierdzeniu chęci przybycia na wizytę lub o rezygnacji z terminu, pozwoli to nam usprawnić pracę naszego gabinetu.

2. Prosimy również przyjść na wizytę około 5-10 minut wcześniej, aby móc wypełnić papierową kartę z danymi oraz oświadczenie RODO.

3.Pracownik recepcji ma obowiązek zweryfikować wpisane dane z dokumentem tożsamości, który prosimy przynieść i okazać przed pierwszą wizytą. Zgodnie z ustawą o prawach pacjenta, jeśli nie wyrażasz zgody na podanie podstawowych danych takich jak imię, nazwisko, numer PESEL oraz miejsce zamieszkania, wizyta nie będzie się mogła odbyć.

4. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym od wielu lat, a masz za sobą przebyte choroby związane z jamą ustną, odszukaj i weź wszelką dokumentację, taką jak zdjęcia rentgenowskie oraz opis leczenia. Zebrana dokumentacja pomoże lekarzowi postawienie właściwej diagnozy i dobrze odpowiedniego leczenia. Może pozwoli to uniknąć ponownego wykonania zdjęcia RTG.

5. W naszych przychodniach nie pobieramy opłaty wstępnej przed wizytą. Ponosisz koszt jedynie tego, co zostało wykonane na wizycie, jeśli masz pytania o koszt leczenia, możesz zapytać lekarza lub sprawdzić niektóre z naszych usług w zakładce cennik.

6. Jeśli chcesz otrzymać fakturę za wizytę, poinformuj o tym pracownika recepcji przed dokonaniem płatności.

7.Jeśli Ty lub Twoje dziecko macie zaplanowany zabieg w znieczuleniu, zjedz wcześniej lekkostrawny posiłek, gdyż później będzie to utrudnione. Podczas zabiegów w sedacji nie wolno jeść i pić 2H przed planowaną wizytą. Osobom, które mają częsty odruch wymiotny, również zalecamy jednak powstrzymanie się od jedzenia. Zapytaj bezpośrednio stomatologa po zabiegu ile czasu należy odczekać, aby móc pić i jeść.

8. Idąc pierwszy raz z dzieckiem do stomatologa nie powtarzaj mu „Nie bój się, to nie będzie bolało”. Dziecko często nie wie co go czeka, a wydźwięk tego zdania nastawia go negatywnie już do pierwszej wizyty. Polecamy wizyty adaptacyjne dla dzieci zdrowych, w celu zaprzyjaźnienia się i nie kojarzenia dentysty z czymś negatywnym.

9. Opryszczka jest przeciwwskazaniem do odbycia wizyty, ponieważ grozi to rozniesieniem wirusa po całej jamie ustnej. Jeśli doskwiera Ci opryszczka, możemy przeprowadzić sterylizację opryszczki w naszym gabinecie, ale planowaną przez Ciebie konsultację, czy leczenie trzeba będzie odroczyć w czasie.

10. Zapisując się na wizytę u dentysty, mniej więcej wiesz, co Cię czeka i jaki zabieg będzie przeprowadzany. Z reguły jest to jednak mniej niż więcej. Nie bój się więc pytać. Nasi pacjenci nie muszą znać się na stomatologii, ale mają pełne prawo do uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Oczekując na swoją wizytę, spisz wszystko, a na pewno nasz dentysta w Duodencie wyjaśni i odpowie na wszelkie pytania.

Wiesz już jak trzeba się przygotować do wizyty w gabinecie stomatologicznym, więc czekamy teraz na Twój telefon.

Wizytę można umówić na facebooku, mailem lub telefonicznie:
�dcde Nowolipki 21 (WOLA) 530-760-740
�dcde Arkuszowa 63 (BIELANY) 790-777-350


Wybierz placówkę w której masz ochotę odbyć wizytę!

NOWOLIPKI +48 530 760 740ARKUSZOWA +48 790 777 350

Gabinety Nowolipki

Adres: ul. Nowolipki 21, Warszawa
Tel.: 22 150 16 53
Tel.: 530 760 740
E-mail: duodent@duodent.com.pl

Pon – Pt 8:00 – 19:00
Sob 8:00 – 13:00

 Łatwy dojazd:
Autobusy linii: 107, 160, 171, 190
Tramwaje: 17, 33
M1 stacja: Ratusz Arsenał

Gabinety Arkuszowa

Adres: ul. Arkuszowa 63, Warszawa
Tel.: 22 150 15 63
Tel.: 790 777 350
E-mail: arkuszowa@duodent.com.pl

Pon – Pt 8:00 – 19:00
Sob 8:00 – 13:00

 Łatwy dojazd:
Autobusy linii: 110, 210
Tramwaje (Popiela): 22, 23, 24, 28, 33, 76
M1 stacja: Młociny

porno izle
sex hikayeleri
pono izle

Copyright 2023